Hakkımızda  
 
Vizyonumuz

BMC kalitesini, PALAZLAR OTOMOTİV güvencesi ile birleştirerek ve gelişen teknolojilerin takipçisi olarak  en faydalı,en etkin hizmeti değerli müşterilerimize sunmaya devam etmek 
 
Misyonumuz

PALAZLAR OTOMOTİV olarak, 45 kişilik büyüyen kadromuz ve tüm imkanlarımızla, Kamyon Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve İkinci El Alış-Satış  faaliyetlerimizin devamlı gelişimi sağlamaktır. 
Tarihçemiz

BMC PALAZLAR OTOMOTİV,1999 yılında Yakup Gümüşel, Orhan Yeşilyurt ve Emin Palas ortaklığı ile kurularak,BMC Yetkili Servis ağına katılmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 2001 yılında Yedek Parça alanındaki faaliyetlerini hızlandırarak ve servis kapasitesini artırarak büyüme hedeflerine ulaşmak üzere ilk büyük adımını atmıştır. 500 m2 kapalı, 500 m2 açık alanda 5 çalışanı ile hizmete başlayan PALAZLAR OTOMOTİV,2 yılda 4000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanda 30 çalışan sayısına ulaşarak kapasitede çok büyük bir artış yakalamıştır. Sürekli büyüyerek ve gelişerek müşteri memnuniyetini ve hizmet verdiği müşteri sayısını artırmayı misyon olarak benimseyen PALAZLAR OTOMOTİV;  ,BMC Yetkili Servisi , BMC Yetkili Satış Bayiliği , Yedek Parça,Sigortacılık ve İkinci El Ticari araç alış-satışı faaliyetlerini, 7000 m2 alanda 45 kişilik alanlarında eğitimli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 
Servis

TSE kalite güvencesi altında ve ISO denetimlerini başarıyla tamamlamış olarak hizmet veren servisimizde aracınızın bakımı konusunda BMC tarafından eğitilmiş teknik uzmanlarımız tarafından 7/24 hizmet vermekteyiz. Servisimizde aracınızın tüm motor bakımlarını, boya işlemlerini, kaporta onarımlarını, cam, döşeme, mekanik, elektrik, fren, ön takım, şase tamiri ve bakımlarını orijinal ve garantili yedek parça güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Ayrıca servisimizde dorse bakımı, bilgisayarlı far ayarı, MAHA marka bilgisayarlı test cihazı ile muayene istasyonunda kullanılan son teknoloji teknik sistemi kullanılmaya başlanılmış olup siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek konumdadır.

Servisimiz aynı zamanda 30 araca birden hizmet verebilecek kapasiteye sahip olup; en uygun maliyetler çerçevesinde kısa sürede gerekli kontroller yapılıp bakımlar tamamlanmaktadır. Aracınıza ait tüm bilgilerin saklanması konusunda da en üst düzeyde hassasiyet gösterilmektedir. 
Yedek Parça

BMC Orijinal Yedek Parça Satışı yapan firmamız BMC A.Ş.’nin sunduğu imkânlar dâhilinde yedek parça garanti hizmeti vermektedir. 
Kaza Sonrası Sigorta İşlemleri

Hasarlı aracınızın servisimize gelmesiyle birlikte anlaşmalı olduğumuz; GÜNEŞ SİGORTA, AKSİGORTA, DUBAİ SİGORTA, FİBA SİGORTA, ANADOLU SİGORTA şirketleri ile servisimiz sigorta acentenizle iletişime geçerek eksper raporunun çıkmasıyla başlayan diğer tüm işlemlerinizi hızla takip ederek aracınızı en kısa sürede size teslim etmeyi amaçlamaktadır. 
Satış

26.08.2009 tarihinden itibaren BMC Yetkili Satıcı Bayii unvanı ile 800 m2 kapalı, 2000 m2 açık alanla; müşteri ihtiyaç ve istekleri esas alınarak Araç Satış Bölümü Türkiye’de nadir görülen 4s unvanıyla birlikte hizmetine sınır getirmeyerek eğitimli, seçilmiş personelle yola devam etmektedir. 
İkinci El

Araç satış bölümü sadece sıfır araç değil 2.el araç alım satımı ile de siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak  ihtiyaç ve isteklerinize de cevap vermeyi hedeflemektedir. 
     
       
  Telif Hakkı  © Palazlar Otomotiv 1999